iam-a-girl
یکشنبه 20 خرداد 1397 :: نویسنده :
هوم موزیک

درنگی کوتاه با هوم موزیک

سایت هوم موزیک که در راستای انتشار و پخش آهنگ ها و موزیک ویدئوهای خوانندگان ایرانی، مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند؛ جزو به روز ترین و کامل ترین سایت های ایرانی در این زمینه می باشد.

برخی ویژگی های هوم موزیک:

هوم موزیک با برخورداری از تیم کاملاً حرفه ای و مجرب، بر آن است تا کلیه نیازهای کاربران و بازدید کنندگان محترم را برآورده نماید. این سایت از معدود سایت هایی است که متن آهنگ خوانندگان ایرانی را به صورت اختصاصی پیاده سازی نموده و در دسترس کاربران قرار می دهد که این ویژگی باعث جلب رضایت کاربران شده است. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد هوم موزیک اعلام و اطلاع رسانی آهنگ ها و موزیک ویدیوهای است که در آینده پخش و عرضه خواهند شد که با عنوان «به زودی» در سایت مشخص شده است.

 

دانلود آهنگ جدید هوراد به نام تو که میرفتی

 

 

سایت هوم موزیک با برخورداری از هاست دانلود اختصاصی احتمال خرابی لینک ها و یا پخش نشدن آنلاین موزیک ها را به صفر رسانده و باعث گشته است کاربران با خیالی آسوده آهنگ و موزیک مورد علاقه خود را گوش داده و یا دانلود نمایند.

بازدیدکنندگان هوم موزیک به راحتی قادر خواهند بود با توجه به دسته بندی های کاملاً مشخص و کاربردی، خواننده یا سبک مورد علاقه خود را انتخاب نموده و یا با استفاده از ابزار جستجو، به نتیجه دلخواه خود برسند.

نحوه ارتباط و درخواست آهنگ های مورد علاقه :

 

هوم موزیک در راستای ارج نهادن به نظر و سلایق کاربران محترم تمهیداتی را اتخاذ نموده تا کاربران بتوانند با ارسال دیدگاه، آهنگ های مورد علاقه خود را از خوانندگان ایرانی به تیم پشتیبانی اعلام نمایند تا در اسرع وقت درخواست آنان مورد بررسی و اقدام قرار گیرد. از سویی هنرمندانی که نیز دارای آثار و ریمیکس ساخته خود می باشند می توانند در همین بخش با ما در ارتباط باشند تا اثر هنری آنان در سایت قرار گیرد.





نوع مطلب :
برچسب ها : آهنگ های مورد علاقه، هاست دانلود، متن آهنگ خوانندگان ایرانی، ویدئوهای خوانندگان ایرانی، هوم موزیک، دانلود آهنگ جدید، دانلود آهنگ جدید هوراد،
لینک های مرتبط :
شنبه 12 خرداد 1397 :: نویسنده :

گرشاسبی: اصلا احساس گناه نمی‌کنم

 • گرشاسبی: اصلا احساس گناه نمی‌کنم

  ایران ورزشی: حمیدرضا گرشاسبی آدم واقع‌بینی است و به‌تبع آن همان قدر به حل ماجرای ممنوعیت تیمش از خریدهای تازه در شروع فصل تازه فوتبال باشگاهی کشور و آسیا خوشبین است که به عدم حل آن، سرپرست کنونی پرسپولیس که دست راست اکبر طاهری در دوره تقریباً سه ساله زمامداری وی در جمع سرخ‌های تهرانی بود، خیالش از یک بابت راحت و وجدانش از هر جهت راحت است زیرا تمامی تلاش‌اش را برای حل این موضوع کرده است و اگر هم ثمر ندهد و رای قریب‌الوقوع CAS چیزی نباشد که پرسپولیس می‌خواهد و حکم صادره سال پیش فیفا را نقض نکند، او با این رنج و افسوس همراه نخواهد بود که کار و تلاش لازم را به کار نگرفته و گوشه‌ای از کار را زمین گذاشته است. پشت چهره قدری خشن و تا حدی زمخت این مرد خوزستانی که برخاسته از دل ورزش کشور است و به تبع آن با مدیران غریب تزریق شده به ورزش تفاوت‌هایی دارد، مسوول زرنگی آرمیده است که طلبی شخصی به هیچ‌ کس ندارد و اگر بخت یاری‌اش کند، شاید بتواند قروض پایان‌ناپذیر سرخ‌ها به کولچ و سایر شاکیان خارجی باقیمانده پرسپولیس را هم که البته تمامی هم ندارند، بپردازد.

  آقای گرشاسبی، واقعاً چقدر به حل زودتر از موعد ماجرای محرومیت سرخ‌ها از خریدهای تازه خوشبین هستید؟

  خوشبینی من بیشتر از بدبینی‌ام نیست، مهم این بود که تلاشم را بکنم، هر کاری را که مقدور است انجام بدهم تا بعداً زیر دین کسی نباشم و احساس گناه نکنم. امروز هم مسرورم که هر برگه و سندی را که برای پیگیری قضیه توسط CAS نیاز بود فراهم و به آنها ارائه کردم و کم و کاستی نگذاشتم و هر رأیی بدهند، می‌پذیرم. در هر صورت احساس گناه نمی‌کنم زیرا این مسأله و باقی ماندن احتمالی محرومیت ما محصول کم‌کاری احتمالی من و همکارانم نخواهد بود.

  اگر موضوع حل و خرید نفرات تازه مجدداً توسط CAS آزاد اعلام شود، کدام وجه از ماجرا و کدامین مدارک ارائه شده توسط شما بیشترین سهم را در این ارتباط داشته است؟

  ببینید، ما سعی کردیم به CAS ثابت کنیم که مسأله اغوای مهدی طارمی به فسخ قرارداد تازه ثبت شده‌اش با ریزه‌اسپور ترکیه اصلاً به ما نمی‌چسبد و اگر باشگاهی دنبال اغوای این مهاجم بوده، طرف مقابل بوده است، ما مالک طارمی در آن زمان بودیم و در نتیجه به سلاح و دوز و کلک برای حفظ او نیاز نداشتیم. او پشیمان شد و نزد ما برگشت و مدارکی که بعد از صدور رأی فیفا به CAS فرستادیم ابهامات موجود در این زمینه را زدوده است.

  تا آنجا که ما می‌دانیم CAS معمولاً به اصل احکام فیفا ورود نمی‌کند و اختیار و اجازه آن را ندارد و فقط قادر است شاخ و برگ‌های آن را در صورت نیاز به ترمیم، تصحیح کند.

  ولی ما امیدواریم و دلایلی هم در این زمینه داریم که این ‌بار CAS به اصل ماجرا (محرومیت پرسپولیس از خرید نفرات تازه) ورود و درباره آن صدور رأی کند، تبعات آن و دادن احتمالی هزینه‌های حکم فیفا به سود ما دردی از ما دوا نمی‌کند. تمام تلاش و دعوای ما برای گرفتن هرچه سریع‌تر حق خرید نفرات تازه است و امیدواریم که CAS با لغو حکم فیفا امکان این کار را برای ما در فصل 98-1397 میسر سازد و هر چیز دیگری از طیف توجه ما خارج است. این را هم بدانید که CAS آنقدر قدرتمند است که بارها آرای فیفا را نقض کرده و احکام آن را شکسته است و البته عکس آن هم صادق است و فیفا هم معمولاً به CAS باج نمی‌دهد.

  گفته‌هایتان نشانگر این است که پول هنگفتی صرف تشکیل و پیگیری این پرونده در CAS شده است؟

  همینطور است و میلیون میلیون خرج این قضیه کرده‌ایم. به‌عنوان مثال بگویم فقط برای کرایه خودرویی که ما را از شهر زوریخ به لوزان سوییس برد تا در مقر CAS ظاهر شویم و تشکیل پرونده بدهیم بیش از 20 میلیون تومان هزینه کردیم و اگر کمتر از این نشد به این سبب بود که باید هرچه سریع‌تر به CAS می‌رسیدیم و پرونده‌مان را کامل می‌کردیم و وقت نبود تا برای رسیدن قطار بین شهری صبر کنیم. از هر عامل و فردی هم در این ارتباط سود جستیم. راننده خودرو از قضا مسلمان از آب درآمد و همان مسأله هم به ما کمک کرد تا با کلمات مشترک عربی که بین ما آشنا بود منظوررسانی کنیم و هرچه سریع‌تر به مقصد برسیم.

  آیا سایر عوامل داخلی فوتبال ایران در این راه کمک لازم را به شما کردند؟

  کمک‌هایی شد و البته برخی مشکلات هم ایجاد شد.

  مثلاً وقتی مسأله پرداخت پولی از جانب آقای هدایتی به طارمی مطرح و تبعات آن بیان شد، پرونده‌ای که ریزه‌اسپور ‌علیه ما تنظیم و تسلیم مقام‌ها کرده بود، قطورتر و خطاهای ما بیشتر شد و برای ما تنها راه باقیمانده تأکید بر این نکته بود که ما بعداً با طرف ترکیه‌ای به تفاهم رسیده‌ایم و این همسویی به حدی است که حتی یک ریال هم به ‌عنوان غرامتی که توسط فیفا برای ما تعیین شده بود، نپرداختیم و به واقع تنها مسأله باقیمانده برای ما محرومیت از خریدهای تازه بود و وقتی اصل ماجرا توسط ما و باشگاه ریزه‌اسپور مدیریت و حل شود، چرا باید روی آن همچنان سختگیری شود؟!

  ولی اصل ماجرا سر جای خود است و اصل ماجرا این است که طارمی در آن واحد با دو باشگاه قرارداد بسته و حکم فیفا محصول این خطای «احراز شده و بلاتردید» است.

  منکر آن نیستیم اما باید بین زمان طرح دعوا توسط ریزه‌اسپور و شرایط ثانوی که چیزی مثل رفع مخاصمه است تفاوت‌هایی وجود داشته باشد. حرف و درخواست ما از فیفا و CAS همین بوده است.

  اینکه خطا و لغزش مطروحه با محرومیت 4 ماهه طارمی و ممنوعیت خرید ما در فصل گذشته پاسخگویی شود و در این فصل ما را رها کنند.

  ما یک وکیل خوب خارجی هم گرفته‌ایم که پشت این ماجرا است و منتظریم ببینیم چه می‌شود و اگر درست شود که فبها و اگر نشد با برانکو جلسه‌هایی می‌گذاریم تا ضررها به حداقل برسد. خدا بزرگ است.





نوع مطلب :
برچسب ها : گرشاسبی:، اصلا، احساس، گناه، نمی‌کنم،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 1 خرداد 1397 :: نویسنده :

راهنمای ثبت شرکت ، ثبت برند

 

 

ثبت شرکت ثبتیکال

 

ثبت شرکت و ثبت برند یک پروژه تخصصی از زیر شاخه های علم حقوق می باشد که توسط وکلای دادگستری انجام می پذیرد . متقاضیان و کارآفرینان همیشه در زمان تشکیل یک سازمان یا بنگاه ، با این دغدغه مواجه بودن که ثبت شرکت و یا ثبت برند خود را چگونه و با چه هزینه ای به سرانجام برسانند .

در این راستا موسساتی به وجود آمدند که خدمات ثبتی را توسط وکلا به صورت تخصصی ارائه می دهند . موسسه ثبتیکال مجموعه ای از وکلا ثبتی قوی در راستای ارائه خدمات با کیفیت با سالها تجربه در این زمینه تشکیل و اولین پایگاه تخصصی ثبت می باشد که بدون پیش پرداخت و دریافت پول از موکلان قرارداد و انجام خدمات ثبتی و حقوقی را منعقد و پس از طی شدن پروژه درخواستی متقاضی هزینه های آن را دریافت می نماید .

موسسه ثبتیکال برخلاف کلیه مجموعه های ثبتی در ابتدا کل هزینه را از موکل دریافت می نمایند با اتکاء به دانش و تخصص تیم اجرائی و وکلای متبحر دادگستری این اطمینان را به کلیه هموطنان عزیز می دهد که با خیال آسوده و بدون پیش پرداخت و در کمال آرامش خدمات مورد نیاز خود را از ثبتیکال درخواست نمایند .

مهمترین خدمات موسسه ثبتیکال :

 

مدارک ثبت شرکت

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت عبارتند از:

 • رونوشت برابر با اصل مدارک شناسایی شامل کارت ملی و شناسنامه
 • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه
 • ارائه اوراق ثبتی شرکت که ذیل تمام صفحات به امضاء اعضاء رسیده باشد
 • در شرکتهای سهامی خاص و تعاونی ها ارائه گواهی بانکی مبنی بر واریز ۳۵ درصد سرمایه شرکت الزامی است

مدارک مورد نیاز برای ثبت موسسه غیر تجاری نیز همانند ثبت شرکتها می باشد با این تفاوت که ثبت موسسه نیازی به ارائه گواهی عدم سوء پیشینه نخواهد داشت .

 

هزینه ثبت شرکت

 

هزینه ثبت شرکت شامل دو قسمت است . قسمت اول هزینه های واریزی به اداره ثبت شرکتها که به عنوان هزینه های دولتی شناخته می شود و قسمت دوم حق الزحمه می باشد که دستمزد وکیل ثبت شرکت می باشد . این هزینه ها به تفکیک ، به شرح ذیل می باشد :

هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود : هزینه های واریزی : 2.000.000 ریال ، هزینه حق الوکاله موسسه 1.500.000 ریال می باشد که مجموعه 3.500.000 ریال می باشد .

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص : هزینه های واریزی : 2.500.000 ریال ، هزینه حق الوکاله موسسه 1.800.000 ریال می باشد که مجموعه  4.300.000ریال می باشد .

 

مدارک ثبت برند

 

مدارک ثبت برند : ثبت برند به دو صورت شخص حقیقی و شخص حقوقی ( شرکتی ) قابل ثبت می باشد ، که هر کدام برای ثبت نیاز به مدارک متفاوتی می باشند .

مدارک ثبت برند شخص حقیقی :

 

مدارک ثبت علامت تجاری برای شخص حقیقی، باید مرتبط با فعالیت و زمینه موردنظر و به نام شخص باشد. مدارک لازم که در زیر ذکر شده است، برای ثبت برند باید آماده و اسکن گردد.

 • کارت ملی
 • کپی شناسنامه
 • کپی مجوز فعالیت ( مانند پروانه ی بهره برداری، پروانه ی ساخت، جواز کارت بازرگانی یا کسب، جواز تاسیس )
 • کپی کارت بازرگانی ( در صورت استفاده از حروف لاتین )

مدارک ثبت برند شخص حقوقی

 

مجوز ها و تمام مدارک لازم ثبت برند برای شخص حقوقی، باید به نام شخص حقوقی یعنی شرکت باشد و طبقه مورد نیز در آن ذکر شود. مدارک لازم زیر باید آماده شده و اسکن شود.

 • کپی کارت ملی
 • کپی شناسنامه
 • کپی آخرین تغییرات شرکت
 • کپی روزنامه تاسیس

باعث افتخار موسسه ثبتیکال و تیم حقوقی موسسه می باشد که خدمتگذار شما باشیم . 

برای مشاوره در امور ثبتی خود با شماره تلفن 9669-021 تماس بگیرید . 

 





نوع مطلب :
برچسب ها : اخذ کد اقتصادی، ثبت برند، ثبت شرکت، اخذ کارت بازرگانی، ثبتیکال، مراحل ثبت شرکت، مراحل اخذ کارت بازرگانی،
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic